Bez Tytułu

Rempex

 
 
 

ARCHIWUM:

Edycja 2011

O targach

W tym roku po raz drugi spotykamy się na targach bez tytułu © – tym razem w salach wystawowych Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego na ul. Dobrej 56/66. Targi bez tytułu © rozpoczną się 19 maja o godzinie 12.00 w dniu warszawskiej Nocy Muzeów i trwać będą do niedzieli 20 maja. Zorganizowanie targów właśnie w tym terminie – podczas warszawskiej Nocy Muzeów 2012 – pozwoli odwiedzić targi także uczestnikom tego wydarzenia.
Targi bez tytułu © są alternatywą dla tradycyjnych targów i połączeniem wydarzenia kulturalnego z promocją artystów. Nowa formuła przeglądowej wystawy umożliwia zestawienie ze sobą prac twórców różnych pokoleń i stosujących różnorodne techniki. Na targach bez tytułu © prezentowane jest malarstwo, grafika, rzeźba, instalacje i wszystko, co się w tych ramach nie mieści. Targi pokazują najciekawsze tematy współczesnej sztuki i są miejscem, gdzie ostatnie słowo ma odbiorca – bez komentarzy krytyków i opinii marszandów. 
Targi bez tytułu © udostępniają przestrzeń artystom i galeriom, które prezentują na nich jednego wybranego artystę. Wszystkie pokazywane na targach prace są przeznaczone do sprzedaży. 

Organizatorem targów bez tytułu © jest spółka Rempex, właściciel wiodącego na polskim rynku sztuki Domu Aukcyjnego Rempex.

Zgłoszenie na targ

Regulamin targów bez tytułu ©

Publikacje 
"Czas na Wnętrze" (maj 2012) 

http://wydarzenia.o.pl/2012/05/targi-bez-tytulu-dom-aukcyjny-rempex-warszawa/

 

ZAPRASZAMY DO ZWIEDZANIA TARGÓW